Nabídka našich sužeb:

  • Nové střechy a jejich rekonstrukce

  • Dřevěné konstrukce

  • Dřevostavby

  • Nadkrokevní izolace

  • Střešní okna

  • Tesařské práce

  • Montáž lešení

  • Zednické práce

  • Elektrikářské práce

Pokud máte zájem o vypracování cenové nabídky ( zdarma ), kontaktujte nás prosím zde.

 

Nové střechy a jejich rekonstrukce

Krovy pro novostavby, rekonstrukce, vázané krovy - vazby tradičním způsobem, vazníkové krovy ze sbíjených vazníků se styčníkovými deskami, zastřešení kostelů, zvonic a věží a památkově chráněné objekty, speciální tesařské konstrukce a vložené střechy, zateplení střech a střešních plášťů, nadkrokevní i mezikrokevní – toto vše hlavní činnost firmy Stavkrov od roku 1993. Zárukou pro zákazníka je profesionalita, bohaté technické vybavení a zázemí potřebné k výrobě jednotlivých konstrukcí a dílů. Jsme schopni zajistit veškeré řemeslné práce. Dodavatele materiálů pečlivě vybíráme. Zákazník má možnost obstarat si materiál sám, díky bohatým zkušenostem poradíme s jeho výběrem dle konkrétních požadavků a kritérií. Samozřejmostí je poskytnutí záruky na provedené práce. Výstavba nových střech začíná vytvořením vhodného návrhu a pokračuje výrobou konstrukcí. Při realizaci nových střech pomáhají grafické softwary, kde se velmi přesně ukazuje i výsledná podoba. Řemeslné a dokončovací práce jsou pro nás samozřejmostí. Realizujeme klempířské, tesařské a pokrývačské práce a další zakončovací úkony nutné pro kvalitně odvedenou práci. Zajímá Vás cena za novou střechu? Firma Stavkrov Tábor odvádí svoji práci efektivně, neplýtváme vaším a naším časem, neplýtváme vašimi penězi. Minimální pořizovací cena se nemusí vždy rovnat očekávané kvalitě. S námi získáte realizaci nové střechy nebo rekonstrukci stávající střechy za přijatelnou cenu. Je pro vás důležitá kvalita, profesionalita, spolehlivost, přesnost a dodržování termínů? Firma Stavkrov Tábor vás nezklame, staráme se o maximální spokojenost každého zákazníka.

Dřevěné konstrukce

Zahradní pergoly, altány, přístřešky, garážová stání, zastřešení venkovního bazénu, volně stojící rumpály i hrací centrum pro děti - to vše patří k základní nabídce firmy Stavkrov Tábor. Každá dřevěná konstrukce je originál zpracovaný dle požadavků a zadání zákazníka.

Dřevostavby

Dřevostavby patří k současnému trendu výstavby rodinných domů a zaručuje zdravý způsob bydlení s důrazem na ekologii a v neposlední řadě má v sobě nezaměnitelné kouzlo a půvab. Firma Stavkrov Tábor nabízí montované dřevostavby z červeného cedru a polární lepené borovice. Montáž dřevostavby trvá pouze několik týdnů, může se provádět po celý rok. Firma Stavkrov Tábor neplýtvá vaším a naším časem, neplýtvá vašimi penězi.

Nadkrokevní izolace

Firma Stavkrov Tábor používá nejčastěji jako nadkrokevní izolaci Linitherm. Výhodami této izolace je úspora energie, nulová možnost tepelných mostů, lze na ní okamžitě provádět malířské práce nebo tapetování. Izolace je určena jak pro nové střechy, tak pro rekonstrukce. Její další výhodou je jednoduchá a rychlá montáž - neplýtváme vaším a naším časem, neplýtváme vašimi penězi.

Střešní okna

Firma Stavkrov Tábor dodává a montuje střešní okna VELUX. Střešní okno VELUX je originál, které nabízí komfortní bydlení v podkroví. Díky využití střešních oken prosvětlíte tmavé půdní prostory tak, aby odpovídaly i těm nejnáročnějším požadavkům moderního bydlení. Na přání zákazníka provedeme montáž jakéhokoliv střešního okna.

Tesařské práce

Firma Stavkrov Tábor nabízí tradiční bednění, klenutí a systémové bednění, ztracené bednění, bednění a odbednění schodišťových konstrukcí.

Montáž lešení

Firma Stavkrov Tábor montuje fasádní i prostorové lešení, pódia na kulturní akce.

Zednické práce

Firma Stavkrov Tábor provádí veškeré drobné zednické práce včetně dodávky materiálu. Zákazník má možnost obstarat si materiál sám, díky bohatým zkušenostem poradíme s jeho výběrem dle konkrétních požadavků a kritérií. Samozřejmostí je poskytnutí záruky na provedené práce.

Elektrikářské práce

Firma Stavkrov Tábor nabízí drobné elektrikářské práce, opravy stávající elektroinstalace, zapojení spotřebičů a světel, drobné úpravy elektroinstalace.